Анатолій Тронь допоміг обладнати шкільний кабінет

26.10.2018
IMG_3800

Завдяки активній участі депутата обласної ради Анатолія Троня (фракція «Відродження») вдалося доукомплектувати кабінет хімії Охтирської ЗОШ I-III ступенів №3 необхідним для навчального процесу обладнанням та реактивами на суму 58 тисяч 640 грн.

На виділені з бюджету кошти придбано ноутбук до мультимедійної системи – це дозволить залучати учнів до систематичної проектно-пошукової роботи. Крім того, у кабінеті тепер є сучасні принтер і сканер, вікна обладнані автоматичним затемненням. Закуплено також нові якісні реактиви в асортименті, хімічний посуд для роботи з малими кількостями речовин.

Тепер учні мають змогу проводити практичні заняття, використовуючи нове обладнання. «Це дозволить дітям глибше розуміти ті процеси, що відбуваються в природі, і відповідно сформувати ті компетенції, які вимагають сьогодні основна та старша школи, — говорить Анатолій Тронь. — Без якісної природничої освіти в школі ми ніколи не отримаємо інженерів, дослідників, науковців. А без цього інноваційний розвиток країни неможливий».

IMG_3801

IMG_3796

IMG_3804

IMG_3794

IMG_3812