Анатолій Тронь допоміг оновити матеріально-технічну базу Охтирського будинку-інтернату

05.09.2017
IMG_2441

Депутат обласної ради від партії «Відродження» Анатолій Тронь допоміг оновити матеріально-технічну базу Охтирського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

За кошти, виділені народному обранцю на виконання депутатських повноважень, у заклад придбали дві розбірні альтанки для дозвілля мешканців, промислову овочерізку для кухонних потреб і газонокосарку для благоустрою зеленої території.

Сьогодні в будинку-інтернаті проживає 120 одиноких людей похилого віку, які потребують соцзахисту. Нове обладнання, за словами директора Віктора Токаря, суттєво полегшило щоденні турботи закладу і зробило життя його мешканців більш комфортним.

«Нові альтанки — зараз найпопулярніше місце серед мешканців інтернату: у них завжди людно, адже це відпочинок на свіжому повітрі. Тут спілкуються, грають у доміно, лото, шахи — і в сонце, і в дощ, — розповів Віктор Токар. — Оцінили вже і користь від овочерізки: якщо раніше на заготівлі овочів (для приготування їжі або заморозки) було задіяно щонайменше три людини, то тепер це все робить нове обладнання».

Сукупна вартість оновлення матеріально-технічної бази закладу склала 67 тисяч гривень.

IMG_2436

IMG_2435

IMG_2446

IMG_2449

IMG_2452