Анатолій Тронь наполягає на безпечному підвезенні дітей до сільської школи

10.07.2017
2

Депутат Сумської обласної ради від партії «Відродження» Анатолій Тронь наполягає на ремонті дороги в Охтирському районі. Він надіслав повторний запит до голови Сумської ОДА. Перший запит, адресований ще 8 вересня 2016 року голові облради, попри обіцянки не знайшов належної реакції.

Мова йде про виділення коштів з обласного бюджету на ремонт автодороги «Журавне-Чернеччина» (на умовах співфінансування). Така потреба виникла у зв’язку з необхідністю підвезення учнів села Журавне до Чернеччинської ЗОШ.

Зважаючи на важливість питання та його соціальну значимість для селян, запит минулого року розглянула Служба автомобільних доріг у Сумській області (згідно з листом Сумської облради від 7 листопада 2016 року (№01-21/943)). Відомство дало офіційну відповідь, в якій переконувало:  за сприятливих погодних умов підрядне підприємство виконає першочергові роботи з ямкового ремонту вказаної ділянки дороги.

«Але до цього часу питання не вирішено. І просто так я цього не залишу. Вимагатиму, аби обіцяний ремонт зробили. Діти мають їздити до школи без ризику для життя і здоров’я», — упевнений Анатолій Тронь.

Відповідь на повторний депзапит буде оприлюднена відразу після її отримання.