Депутат “Відродження” посприяв появі сміттємайданчика у дворі роменської багатоповерхівки

12.08.2016
DSCN3251

У жителів будинку по вулиці Соборна, 34, що в місті Ромни, з’явиться довгоочікуваний сміттєвий майданчик із новими контейнерами. Це стало можливим завдяки зверненню до депутата фракції «Відродження» у Сумській облраді Дмитра Кірюхіна.

Багато років мешканцям будинку дошкуляли старі іржаві сміттєбаки, до яких через багнюку було не підійти. Сміття вивозиться тут дуже рідко, тому пакети лежали кількома «поверхами» прямо біля контейнерів.

Наразі будівництво майданчика вже на завершальній стадії, і зовсім скоро люди ним почнуть користуватися. «У мене вийшло домовитися з міською владою, аби майданчик нарешті побудували», — говорить депутат Дмитро Кірюхін. Крім того, додає: уже на серпневій сесії будуть виділені кошти на придбання сміттєвих баків для всього міста Ромни. Тож разом із новим сміттємайданчиком мешканці Соборної, 34 отримають і нові контейнери.

Роменчани не стримують своїх емоцій. «Ми задоволені, що вибрали людей, які переймаються нашими проблемами», — говорить житель багатоповерхівки Сергій Коломієць.

Окрім сміттємайданчика, Дмитро Кірюхін взяв до виконання кілька інших питань цього ж будинку. Про них – у наступних публікаціях.