Депутат “Відродження” спрямував кошти на закупівлю музичного обладнання для навчання дітей

15.09.2016
P1300443

Вихованці Середино-Будського центру дитячої та юнацької творчості невдовзі навчатимуться у більш сучасних умовах. Заклад придбає музичну апаратуру за депутатські кошти представника фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Валерія Толбатова. Рішення про виділення 50 тисяч гривень на ці потреби було прийняте на останній сесії облради.

З відповідним проханням до депутата звернувся педколектив Середино-Будського центру дитячої та юнацької творчості, а також батьки дітлахів.

«У цьому Центрі наша молодь розвиває свої природні таланти, вчиться естетично сприймати світ, вона спрямовує енергію на розкриття своїх найкращих сторін.

Дітлахів тут вчать і танцювальному мистецтву, і малюванню, на заняттях «Юний натураліст» прищеплюють любов і повагу до природи, тварин, відкривають багато корисних для життя знань. По відгуках — дітям тут дуже цікаво вчитися.

Такі заклади просто необхідно підтримувати. Адже це найкращий спосіб уберегти нашу молодь від бездумного дозвілля з цигарками та алкоголем і забезпечити здорове майбутнє нашій країні», — переконаний Валерій Толбатов.