Валерій Толбатов закупить обладнання для шкільного кабінету допризовної підготовки

18.09.2016
DSC_1290_resized (2)

Середино-Будська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 отримає нове обладнання для кабінету допризовної підготовки. Його закуплять за депутатські кошти представника фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Валерія Толбатова. Відповідне рішення було прийняте на останньому засіданні сесії.

З проханням допомогти в придбанні нового обладнання до депутата звернувся педколектив навчального закладу. Загальна сума, необхідна для облаштування кабінету допризовної підготовки, складає 50 тисяч гривень.

«В умовах існуючого конфлікту в Україні питання якісної підготовки молоді до військової служби як ніколи актуальне. Тому я не міг не відгукнутися на потребу школи у закупівлі необхідного для цих потреб обладнання.

Вірю, що всі знання, які наші діти отримають у цьому кабінеті, будуть гарною базою для їхньої впевненості у подальшому житті. Але дуже сподіваюся, що їм не доведеться використовувати їх поза школою чи то військовою службою.

Буду й надалі сприяти тому, щоб наша молодь навчалася у належних умовах і мала все необхідне для отримання якісних знань», — наголосив Валерій Толбатов.