Юрій Меєрович закликав депутатів разом допомогти Почесному громадянину міста Суми

08.11.2016
183227-vladimir-golubnichij-korol-skorohodov

Депутат фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Юрій Меєрович закликає колег із депутатського корпусу підтримати Почесного громадянина міста Суми.

Як відомо, тиждень тому дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого госпіталізували з інсультом. І наразі йому необхідна допомога на лікування.

Щоденні медичні процедури потребують значних коштів і тривалого періоду реабілітації. Федерація легкої атлетики Сумщини вже відкрила рахунок для збору коштів легендарному легкоатлету.

«Володимир Степанович роками прославляв місто Суми своїми рекордами і перемогами, підтримуючи спортивний імідж міста на світовому рівні. Тепер прийшла черга нам, жителям Сумщини, підтримати чемпіона.

Упевнений, досвід і здобутки Голубничого стануть прикладом ще для багатьох молодих спортсменів області та країни. Щиро бажаємо Володимиру Степановичу швидкого одужання і безмежно вдячні йому за великий внесок у спортивне життя міста і держави», — зазначив Юрій Меєрович.

Усі бажаючі підтримати Володимира Голубничого можуть зробити це прямо зараз, перерахувавши кошти на спеціальний рахунок Федерації легкої атлетики Сумської області:

банківські реквізити ГО «ФЛАСО»
ПАТ ПриватБанк
ЄДРПОУ/ДРФО 36334019, Сумська філія, МФО 337546
рахунок № 26004055011523 на лікування В. С. Голубничого