Депутати “Відродження” тримають на контролі виконання передвиборчих прохань сумчан

31.08.2016
1

Депутати фракції «Відродження» у Сумській обласній раді тримають на контролі хід виконання передвиборчих заявок від жителів обласного центру щодо вирішення проблем ЖКГ.

Восени минулого року під час зустрічей із кандидатами у депутати та мери сумчани озвучили сотні звернень до представників різних політичних сил з проханням вирішити те чи інше питання. Партійці «Відродження» зібрали ці проблеми у єдиний перелік, з яким уже ознайомлені відповідальні структури міста.

Аби перевірити хід виконання заявок обраною владою, депутат фракції «Відродження» у Сумській облраді Микола Березін надіслав звернення до міського голови Сум з проханням надати інформацію про те, що вже зроблено із вказаного переліку.

«Роль депутатів місцевих органів влади (не лише обласних, але й усіх рівнів) – виконувати доручення людей, які їх обрали.
Коли люди вибирають мерів, депутатів, вони сподіваються, що їхнє життя стане кращим, що прийдуть ті, хто нарешті вирішить їхні проблеми. Але, на жаль, за цей рік сумчани переважно чують про політичні скандали, розбірки, а не про вирішення питань, які їх хвилюють.

Так сталося, що зараз серед кандидатів на виборні посади — все менше людей, які відповідають за свої слова, все більше — тих, хто просто говорить.

Коли я йшов кандидатом на посаду міського голови Сум, я збирав усі прохання та звернення сумчан, обіцяв їх виконати, якщо мене оберуть. І хоча городяни довірили керувати містом представнику іншої політсили, ми не забули про їхні прохання і взяли на контроль вирішення проблем, які сьогодні турбують наших людей.

Наразі я чекаю відповідь на своє звернення про те, які з перелічених заявок сумчан були виконані міською владою за рік після виборів», — наголосив Микола Березін.

Відповідь на його депутатське звернення має надійти до 15 вересня. З нею ми ознайомимо пізніше. Текст звернення та перелік заявок додаємо.

2 3 5 6 7 8 10 11 12