Депутати “Відродження” виділили кошти на ремонт спортивної зали для дзюдо

18.08.2016
DSCN3264

Спортивна зала для боротьби дзюдо Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» (що по вул. Римського-Корсакова, 5) отримає довгоочікуваний ремонт. Це стало можливим завдяки ініціативі обласних депутатів фракції «Відродження».

Нагадаємо, до них зверталася обласна федерація дзюдо і дитячі тренери-дзюдоїсти, які багато років вимушені тренувати дітей у жахливих умовах: в спортзалі пошкоджені стіни, відсутня теплоізоляція, підлога потребує заміни, вікна старі, через що взимку повітря в приміщенні не прогрівається навіть до +14ºС.

Кошторисна вартість ремонтних робіт, яку розрахувало ПП «Суми-Южана» на замовлення обласної федерації дзюдо, складає 95 тисяч гривень. Саме цю суму вже виділили зі своїх депутатських коштів представники Партії «Відродження» у Сумській облраді Олександр Будник та В’ячеслав Бершов. Відповідне рішення було прийняте на останній сесії облради.

«На базі цієї спортзали проходять змагання міського, обласного рівнів, турніри пам’яті воїнів АТО, інші заходи, які виховують нашу молодь патріотами. Дітей тут зміцнюють як фізично, так і духовно. Тому умови, в яких вони тренуються, мають бути належними і сприяти новим перемогам», – упевнений голова фракції «Відродження» у Сумській облраді Олександр Будник.