Дмитро Кірюхін профінансував облаштування хокейного майданчика у Ромнах

26.12.2016
15672790_1198391526917536_7676905082714488697_n

У місті Ромни, на стадіоні імені Володимира Окіпного, відкрили новий хокейний майданчик. В його облаштуванні взяв участь депутат Сумської обласної ради від Партії «Відродження» Дмитро Кірюхін.

Такий подарунок для роменчан зробили спільними зусиллями спортивні активісти, спонсори та міська влада. Кропітка робота над зведенням нової ковзанки тривала півроку. Поруч реставрували і роздягальню.

«Нарешті в нашому місті з’явилася ще одна альтернатива «кафе-барам». Тепер роменська молодь має де проводити час після занять.

Хочу подякувати всім активістам, членам громадської організації «Хокейний клуб «Ромни»». Вони на своєму ентузіазмі розпочали цю справу, працювали у вільний час не покладаючи рук — і тепер ми бачимо такий чудовий результат.

Я завжди допомагав спорту і буду допомагати, тому що діти — це фундамент нації, без якого не може бути нашої держави. Грайте, розвивайте місто і прославляйте його», — звернувся Дмитро Кірюхін до молоді на відкритті майданчика.

Користуючись святковою нагодою, депутат вручив спортсменам нові ключки. Це, нагадаємо, далеко не перша його допомога хокейному клубу «Ромни». «Завдяки таким людям, як Дмитро Кірюхін, нам вдається сьогодні так респектабельно виглядати. Дмитро Євгенійович уже допоміг нам придбати нову форму і гетри, тепер ще і ключки», — розповів тренер клубу Вадим Асєєв.

За активну громадську позицію, участь у спортивному житті міста, відродження та популяризацію хокею Дмитру Кірюхіну вручили грамоти від виконавчого комітету і відділу молоді та спорту Роменської міськради.