Дмитро Кірюхін відновив у Ромнах вуличне освітлення

15.09.2017
DSCN6663

Жителі дев’яти будинків району Засулля, що в місті Ромни, радіють вуличним ліхтарям, яких чекали десятиліттями. Втілити давню мрію допоміг депутат облради від партії «Відродження» Дмитро Кірюхін.

З таким клопотанням до народного обранця звертався міський депутат «Відродження» Олександр Саєнко — від імені мешканців району, які роками у вечірній час ходили майже наосліп.

Дмитро Кірюхін урахував проблему під час розподілу коштів, виділених на здійснення депутатських повноважень. І сьогодні роботи з освітлення вже проведені: на вулицях району встановили прожектори, виготовлені за останніми технологіями.

«На 2-му провулку Ковпака закріпили 9 прожекторів, 1-му провулку Суворова – 9, 1-му провулку Оболонської – 7, на вулиці Маркевича – 9, на 1-му провулку Маркевича – 7, на вулиці Чаговця – 2 прожектори. Усього — 43 потужних ліхтарі, які відродили нам нормальне життя у темний час доби та подарували безпеку і комфорт», — розповіла голова кварталу Лідія Письменна.

Перевіряючи якість виконання робіт з вуличного освітлення, Дмитро Кірюхін поспілкувався з жителями району і взяв на контроль вирішення ще кількох проблем – зокрема питання заміни старого паркану на вулиці Чернишевського, який огороджує місце поховання 22 могил невідомих солдатів.