Дмитро Кірюхін: Вирішення головних проблем Сум не входить до особистих планів міських посадовців

26.05.2016
13260029_1737821096499399_6982700136645898023_n

Якщо більшість сумчан незадоволені якістю життя і послуг у місті, це говорить про те, що влада не справляється зі своїми прямими обов’язками, тому має докорінно переглянути систему і принципи своєї роботи. У цьому впевнений депутат Сумської обласної ради від Партії «Відродження» Дмитро Кірюхін.

«Останні дослідження свідчать про те, що сумчани вважають якість життя і послуг, які має забезпечувати місцева влада, дуже низькими. Оцінюючи дороги, вуличне освітлення, транспортну систему, сферу комунальних послуг, роботу медичних і навчальних закладів, доступність влади, більшість городян висловили незадоволення майже по всіх напрямках.

У результаті — Суми (а це обличчя нашої області) посіли тільки 17 місце у всеукраїнському рейтингу міст по задоволеності якістю послуг та взаємодії з міською владою.

Такі результати повинні натякнути посадовцям Сум на те, що вони, мабуть, рухаються у невірному напрямку. Але замість того, щоб робити певні висновки, вони роблять вигляд, ніби не помічають — ні поганого сервісу, ні проблем у ЖКГ, ні громадян, яких усе це не влаштовує.

Особливо вражає те, як ігноруються спроби місцевих та обласних депутатів, а також городян допомогти у вирішенні того чи іншого питання. Більшість депутатських запитів та звернень громадян, у тому числі в електронних петиціях, отримують сухі офіційні відповіді, які чітко демонструють: вирішення головних проблем міста не входить до особистих планів сумських посадовців», — наголосив Дмитро Кірюхін.