Дмитро Кірюхін виступив спонсором Всеукраїнської виставки собак

20.09.2018
DSC04281

У Ромнах днями пройшла Всеукраїнська сертифікована виставка собак. Традиційно захід підтримав депутат обласної ради Дмитро Кірюхін (фракція «Відродження»): він забезпечив конкурсу гідний призовий фонд.

Близько 114 породистих собак завітало до Ромен. Чотирилапі конкурсанти були з різних куточків області та країни — Сум, Охтирки, Конотопа, Кременчука, Прилук, Білої Церкви, Броварів, Боярки та Києва. Усі тварини пройшли непрості випробування та суворий відбір, визначений міжнародними стандартами, що діють однаково по всьому світу, розповіла організатор виставки, керівник роменського кінологічного клубу «Друг» Світлана Гобова.

На учасників чекали розважальні конкурси, які цього року дивували своєю неординарністю, — «Дитина й собака», «Гламурний улюбленець», «Племінна пара». Місце було навіть для романтики: дорослі «закохані» собаки, які вже мають спільних цуценят, проходили коло пошани для глядачів. Неймовірним різнобарв’ям здивував і конкурс «Карнавальний костюм»: більшість господарів самостійно шили одяг і фантазували, як могли, — публіка була у захваті.

За підсумками всіх випробувань у класі «Цуценята» на І місці опинилася німецька вівчарка (господар – Денис Барабаш, м. Ромни), у класі «Юніори» першість отримав басет-гаунд (власник – Вікторія Рябокун (м. Суми), а у відкритому класі лідером став чіхуахуа (господарка — Анна Слуцька, м. Ромни).

Переможці отримали призи, сувеніри та солодкі нагороди у вигляді корму. Заохочення отримали й ті, хто не потрапив до фіналу.

На вдячність за допомогу в проведенні масштабного заходу Дмитра Кірюхіна нагородили подякою від кінологічного клубу «Друг».

DSC04276

DSC04280