Голова фракції “Відродження” тримає на контролі питання будівництва водомережі у місті Лебедин

21.10.2016
фывв

Голова фракції «Відродження» у Сумській облраді Олександр Будник звернувся з депутатським запитом до міського голови міста Лебедин. Він прагне з’ясувати, чи виділили обіцяні кошти на будівництво водопровідних мереж у місті.

Нагадаємо, у березні цього року до депутата зверталися лебединці, які мешкають на вулицях Батютенка (колишня вул. Щорса) і Погранична. Раніше питну воду вони брали з колодязів. Але з часом (унаслідок діяльності заводу поршневих кілець) вода стала непридатною для вживання через високий вміст хрому. З тих же причин втратили свою якість і нові свердловини, зроблені людьми на власних подвір’ях за власні кошти.

Тоді, на перший запит Олександра Будника, міська влада Лебедина пообіцяла врахувати проблему і виділити на її вирішення кошти у другому півріччі цього року. Наразі задача депутата – проконтролювати, аби обіцяне було впроваджене в життя.

«Питання питної води потребує невідкладного вирішення, бо йдеться про небезпеку, яка загрожує здоров’ю і навіть життю людей. Відомо, що наявність хрому у воді може спричинити зростання кількості онкологічних новоутворень у людей. Тим паче, більшість мешканців вулиць Батютенка і Погранична — люди похилого віку з низьким достатком, які не мають можливості привозити собі якісну питну воду», — наголошує Олександр Будник.

Колеги з депутатського корпусу підтримали його запит. З текстом відповіді ознайомимо відразу після її надходження.