Ініціативами Олександра Будника у смт Краснопілля добудують міст

19.12.2016
лолддд

Недобудований міст у смт Краснопілля, який роками створював небезпеку для місцевих, нарешті приведуть у належний для експлуатації стан. Питання вдалося вирішити у тому числі завдяки ініціативам голови фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Олександра Будника.

Йдеться про мостовий перехід на автомобільній дорозі Т1901 Суми–Миропілля–Краснопілля. Він з’єднує дві частини смт Краснопілля, прилеглі до райцентру села, а також відіграє велику роль у забезпеченні стабільного функціонування народногосподарського комплексу області.

Питання добудови об’єкту багато років поспіль піднімали, але не вирішували. Міст залишався не прийнятим в експлуатацію. Мешканці ж, не маючи іншої альтернативи, на свій страх і ризик змушені користуватися недобудовою. Жахливий стан дорожнього покриття і відсутність під’їзних шляхів перетворює рух автівок по цій ділянці на складний процес подолання перешкод. «Окрім транспорту, мостом користуються і пішоходи, у тому числі діти. І це не може не хвилювати. Треба нарешті вирішувати це питання і уберегти людей від небезпеки», — говорить Олександр Будник.

Після численних звернень депутата до обласної влади і Служби автомобільних доріг  у Сумській області на одній із сесій були виділені кошти на добудову мостового переходу. Будівельні роботи проводитимуться за рахунок Державного агентства автомобільних доріг України (90% коштів) та обласного бюджету (10%).