Микола Березін підняв тему ефективності роботи обласних ДЮСШ

28.01.2019
res_14

Депутати обласної ради підтримали запит Миколи Березіна (фракція «Відродження»), який підняв тему ефективності роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Обранець звернувся до керівників міст, районів і ОТГ, управління молоді та спорту Сумської ОДА з проханням надати детальну інформацію про діяльність обласних ДЮСШ.

«Першооснова здоров’я молоді – це робота спортивних закладів. Прошу проаналізувати діяльність ДЮСШ Сумщини у розрізі міст, районів і ОТГ: скільки дітей у них тренується, який це відсоток від загальної кількості молоді, де вони проживають, які досягнуті результати на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, скільки виділено коштів на утримання ДЮСШ, їх матеріально-технічне забезпечення та навчально-тренувальну роботу, скільки проведено зустрічей керівниками на місцях із молоддю та ведучими спортсменами тощо.

Ця інформація стане початком роботи в напрямку зміцнення здоров’я дітей Сумщини», — наголосив Микола Березін.

Отримані дані будуть розглянуті на постійних депутатських комісіях і обговорені з громадськістю задля подальшого планування максимально ефективної роботи ДЮСШ області.

Нагадаємо, що Микола Березін ініціював створення обласної програми «Здоров’я жителів Сумщини».