Микола Березін: Посилання влади Сум на відсутність коштів у сфері ЖКГ – безпідставне

15.11.2016
image-0-02-01-f179a82d0e078bf9a0fd5a6840e0bebe505d47ba4e9854ad978d0edb6cead603-V

Депутат Сумської обласної ради від Партії «Відродження» Микола Березін вважає, що посилання міської влади Сум на відсутність фінансів, зокрема у вирішенні проблем житлово-комунального господарства, безпідставне.

«У Сумах завжди знаходяться кошти на «євродвори», «євродахи» та інші непередбачені капітальні роботи з благоустрою. Плиткою у нас обклали півміста, бо ініціатива іде від самої влади.

А ось коли звертаються мешканці з кричущими проблемами ЖКГ — завжди одна відповідь: немає коштів. Питання, які найбільше турбують наших громадян, роками залишаються невирішеними. При цьому влада не реагує навіть на звернення депутатів.

Після громадських прийомів я направляв депутатські запити щодо питань, з якими до мене зверталися сумчани. Зокрема, по будинку №18, що на проспекті Шевченка, будинках по вулицях Привокзальна, Тополянська, Псільська, Лучанська — там проблеми забитої каналізації та зруйнованого дорожнього покриття. Інший запит стосувався вул. Інститутської, 4-6, де не вивозиться сміття. Найбільше проблем ЖКГ мають мешканці житлових будинків, зведених 50-60 років тому: у багатьох з них відсутні відливи, прибудинкові дороги, у підвалах та під’їздах вода руйнує фундамент і стіни…

Але на свої запити я отримую лише формальні відповіді про відсутність фінансування. Скажіть тоді, чому коштами з бюджету, який є спільною власністю громади, влада Сум розпоряджається на свій смак і розсуд. І хто сказав, що «євродвори» потрібні людям більше, ніж нормальна каналізація або відремонтовані під’їзди?

Для чого обирати людям владу, яка їх потім не чує? Кожне звернення від мешканця міста, передане особисто або через депутата, має отримувати швидку реакцію та вирішення. І це не люди мають бігати за владою, а влада сама, або через свої структурні підрозділи, повинна цікавитися, які проблеми турбують її городян. Бо в цьому і полягає робота чиновників», — наголошує Микола Березін.