Олександр Будник: Влада дала згоду на те, щоб бізнесмени наживалися на і так бідних українцях

13.10.2016
гшн

Лише з 1 жовтня в Україні скасували державне регулювання націнок на основні соціальні продукти, але сумчани вже відчули на собі перші «плоди» такого рішення — у Сумах зросли ціни на хлібобулочні вироби.

На думку голови фракції «Відродження» у Сумській облраді Олександра Будника, це тільки початок, бо, відсторонившись від контролю за цінами, влада дала можливість бізнесменам наживатися на українцях.

«Хліб подорожчав приблизно на 1 грн. Цю новину особливо болісно сприйняли пенсіонери, які буквально рахують кожну гривню. Бабуся, яка вчора купувала половину хліба, тепер, скоріше, думатиме про четвертину, бо пенсію істотно не підняли, а товари першої необхідності дорожчають з кожним днем.

Така ситуація — свідоцтво безвідповідальності влади перед своїм народом. Це було її рішення з 1 жовтня скасувати державне регулювання націнок на соціальні продукти. І саме це вже за тиждень дало старт неконтрольованому зростанню цін. Адже, відсторонившись від контролю за цінами, чиновники, по суті, дали згоду на те, щоб бізнесмени наживалися на і так бідних українцях.

Сумщина завжди славилася своїми врожаями зернових, то чому ж, маючи завидні продовольчі запаси, влада обласного центру не може зробити доступним продукт №1 — хліб?», — наголошує Олександр Будник.