Олександр Будник вимагає надати правову оцінку діям осіб, які скоїли напад на робочу групу облради

21.09.2017
2

Голова фракції «Відродження» Олександр Будник вимагає надати правову оцінку діям осіб, які скоїли напад на робочу депутатську групу облради ще в липні цього року. Відповідний депзапит він направив на ім’я голови ОДА, прокурора Сумської області та начальника ГУНП в Сумській області.

Нагадаємо, подія сталася в селі Слобода Буринського району під час перевірки доцільності використання сільськогосподарських земель. Невідомі особи заблокували проїзд членів робочої групи, яку очолював голова бюджетної комісії, представник «Відродження» Микола Березін, висловлювали погрози в їхній бік та облили фарбуючою рідиною.

«Пройшло вже більше місяця, але й досі події не надано жодної правової оцінки. На мою думку, за цими, на перший погляд, хуліганськими діями, приховуються більш тяжкі злочини – самостійне захоплення земель, їх нецільове використання та нанесення величезних збитків державі у вигляді несплати податків.

Тому я звертаюся до прокуратури Сумської області, Головного управління Національної поліції у Сумській області з вимогою надати правову оцінку вказаним подіям, за матеріалами робочої групи перевірити правомірність використання земель Буринського району, встановити замовників та організаторів нападу на членів робочої групи та притягнути винних осіб до відповідальності.

Також прошу очільників обласної прокуратури та Головного управління Нацполіції доповісти на наступній сесії обласної ради про хід розслідування цієї справи», — йдеться у депутатському запиті Олександра Будника.

3