Олександр Саєнко: “Людям обіцяють, що вони будуть меньше працювати і більше заробляти. Але так не буває”

30.03.2019
54514221_2406102236068736_8072663763255296000_n

Багато кандидатів у президенти обіцяють, що люди з ними будуть меньше працювати і більше отримувати грошей. Але так не буває: чесний той, хто говорить, що треба відроджувати виробництво, платити податки і піднімати економіку, упевнений депутат Роменської міської ради Олександр Саєнко (фракція «Відродження»).

«Передвиборчі програми кандидатів у своїй більшості нічим не відрізняються від старої комуністичної програми: «багаті погані, бо багаті…бідні є бідними, бо є багаті… у багатих забрати, їх покарати — бідним подарувати…».

Людям обіцяють, що вони будуть меньше працювати і більше заробляти. Але ж так не буває. Один зі світових лідерів Вінстон Черчилль, коли була криза в Лондоні, у своїй передвиборчій програмі сказав: «Я нічого гарного не обіцяю, а обіцяю роботу, піт і сльози».

Мало хто з кандидатів говорить про економіку — про те, що аби більше отримувати, треба відроджувати підприємництво, піднімати виробництво, треба працювати, платити податки…

Я помічав: у Європі люди, коли розраховуються карткою, чеки в гаманець складають, а наші туристи карткою розраховуються – чек ніколи не беруть. Мабуть, тому що там не тільки чиновники декларації подають, а кожна людина», — відзначив Олександр Саєнко.