Олександр Саєнко: Середнього українця хвилює не безвізовий режим, а ціна на хліб і тепло

24.11.2016
арроо

Чергове відкладання на потім безвізового режиму для України вкотре показало, що Європа не має намірів приймати нас до свого кола. У цьому переконаний голова фракції «Відродження» у Роменській міській раді Олександр Саєнко.

«Що б там не обіцяв Президент — думаю, Європі ми не потрібні. І безвізовий режим нам вводити ніхто не збирається — будуть знаходити нові перепони, шукати причини та пояснення, чому це знову не може відбутися. Саміт у Брюсселі лише довів це.

Країну, в якій іде війна, яка має державну територію «незрозумілого зразка», не хочуть бачити серед своїх партнерів. І я не думаю, що уряд Нідерландів знехтує позицією своїх громадян, які проголосували проти угоди ЄС-Україна. Це в нас можуть наплювати на думку людей і прийняти зміни до Конституції, не питаючи у народа.

Крім того, ніхто не замислювався, чи так потрібен сьогодні українцям безвізовий режим, якщо згідно офіційних даних 77% із них жодного разу не були за кордоном, а третина — навіть за межами свої області? Про які візи може йти мова, коли середньому українцю не вистачає пенсії чи зарплати навіть на нормальну їжу?

У нас і з візовим режимом уже півкраїни виїхало. Тільки цього року поляки видали українцям 800 тисяч робочих віз. У кого є бажання і гроші — їдуть без особливих проблем. Тож не думаю, що треба стільки уваги приділяти саме цьому питанню, а не, наприклад, питанню ціни на хліб чи тепло», — наголосив Олександр Саєнко.