Олександр Саєнко: Щоб кардинально змінити життя в Україні, треба в першу чергу змінитися виборцеві

15.06.2016
67

Для того, щоб кардинально змінити життя в Україні та наблизити його до європейських стандартів, треба у першу чергу змінитися виборцеві. У цьому впевнений депутат Роменської міської ради від Партії «Відродження» Олександр Саєнко.

«Сьогодні в Україні багато говорять про можливі дострокові місцеві та парламентські вибори. Вони, без сумніву, потрібні, адже за 2 роки народні обранці показали, що нічого не зуміли зробити. Але не дивлячись на великий досвід виборів у нашій державі, більшість українців продовжують обирати кандидатів за звичними принципами – хто більше наобіцяє.

Для того, щоб змінити систему управління державою, треба в першу чергу змінитися виборцям. Бо є вірогідність, що знову прийдуть кандидати з популістськими лозунгами, а люди знову «купляться» і будуть за них голосувати. У той же час ті, хто дійсно щось робить для рідного регіону та країни, часто залишаються в тіні.

Я впевнений: на майбутніх виборах, як завжди, будуть кандидати з пустими деклараціями, пустими лозунгами, «відрами» бруду на опонентів, вони говоритимуть, що прості та не мають грошей. Але моя думка така: якщо людина не заробила нічого для себе, для своєї родини, то чим вона зможе допомогти громаді? Віддати свій голос на виборах – те саме, що дати в борг. А чи дали б ви у борг тому, хто не може прокормити хоча б свою сім’ю?

Очевидно також, що популісти почнуть вишукувати промахи людей, які щось намагаються робити для міста, і роздувати їх до неймовірних розмірів, а себе видавати за патріотів. Але є такий вислів: не помиляється той, хто нічого не робить. А патріот у моєму розумінні – це не та людина, яка багато говорить, а та, яка щось робить для зміцнення своєї громади та країни, в якій живе», — упевнений депутат «Відродження», генеральний директор Асоціації «Об’єднання «Ромни-Кондитер», меценат Олександр Саєнко.