Олександр Саєнко: Стимулювати націю до розвитку треба не субсидіями, а низьким оподаткуванням

17.09.2016
67

Курс влади на субсидіювання українців замість встановлення адекватних для всіх тарифів — це хибний шлях керування країною, який ставить людей у нерівні умови і веде лише до деградування нації. У цьому переконаний депутат Роменської міської ради від Партії «Відродження» Олександр Саєнко.

«Особисто мене дуже бентежить те, що влада віддає перевагу нарахуванню субсидій, виплаті всіляких дотацій, а не створенню, наприклад, умов для ведення успішного бізнесу на території України.

На моє переконання, центри зайнятості, субсидії та інші «державні допомоги» працюють не для того, щоб підтримати людину, дати їй певний стимул для розвитку, а призводять лише до деградування нації та відсутності бажання заробляти гроші.

Усе це нагадує мені епізод з історії Північної Америки, коли там боролися з етнічним населенням – індіанцями. Спочатку їх просто відстрілювали, а потім створили їхню резервацію та почали видавати безкоштовно спиртне, гроші тощо, тим самим не стимулюючи людей заробляти самотужки. Поступово їх рівень життя знижувався, вік скорочувався, вони почали деградувати і вимирати.

Стимулювати націю до розвитку треба не субсидіями, а низьким оподаткуванням — щоб людям було цікаво та вигідно займатися власним бізнесом і щоб вони не потребували допомоги від держави», — упевнений Олександр Саєнко.