Олександр Саєнко: Торговельна блокада комусь вигідна

12.04.2017
?????????????????????????????????????????????????????????

Щоб вирівняти ситуацію в країні, треба блокувати не Донбас, а Верховну Раду. У цьому впевнений депутат Роменської міської ради від Партії «Відродження» Олександр Саєнко.

«Моя суб’єктивна точка зору — блокада комусь вигідна,  хтось у когось віджимає бізнес. Подумайте: минуло вже три роки — але тільки тепер раптом вирішили паралізувати торгівлю з окупованими територіями. Я підозрюю, що бізнес швидше за все хочуть відібрати у Рината Ахметова.

Якщо й робити сьогодні блокаду, то робити її треба у Верховній Раді. І домагатися її розпуску. Бо вже помітили закономірність: тільки-но депутати починають «займатися» народом, народ відразу щось втрачає і жити стає тільки гірше. Поки ж парламентарі там один з одним б’ються і забувають про свої «покращення» — нібито ситуація вирівнюється…

Блокада дуже зручна, по-перше, нашому Уряду. Наприклад, «Самопомочі» зручно розповідати, чому вони не навели лад із тим же сміттям у Львові — бо нібито були зайняті справами державними, а не міськими. Гройсману зручно показувати, чому ми втратили ВВП і чому не заробили — бо блокада завадила.

Такими гучними акціями знову і знову відволікають народ від насущних питань. Але я бачу: на подібні «прийоми» люди вже масово не ведуться, як раніше. Українці змінилися, більше стали думати своєю головою, а не платними сюжетами по телевізору. Будемо вірити, що такі зміни у свідомості народу невдовзі призведуть і  до якісних змін у країні», — наголосив Олександр Саєнко.