Олександр Саєнко: Влада вигадує гучні приводи для ЗМІ, щоб не звітувати про свою роботу

21.11.2016
?????????????????????????????????????????????????????????

Щоб не привертати уваги до реального стану економіки в Україні, влада вигадує гучні приводи у ЗМІ, які дозволяють їй не звітувати про свою роботу. У цьому переконаний голова фракції «Відродження» у Роменській міській раді Олександр Саєнко.

«Останнім часом чи не всі українські ЗМІ заполонила інформація про президентські вибори в США. Нам активно «сунули» новини про американських кандидатів та їхні передвиборчі перегони.

Я думаю, нашим ЗМІ у цей час більше треба говорити про необґунтовано високі тарифи, посадовців-корупціонерів із конкретними прізвищами і про роботу депутатів, а не обговорювати чужих президентів. Кого б там не обрали – нам від цього легше не стане, бо порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. І сподіватися завжди на когось або на щось, чекати манни з неба — це, як мінімум, не прояв сильної та незалежної держави.

Такі інформаційні приводи вигадують для того, щоб нам замилити очі. Усі ці декларації, незрозумілі заяви про підвищення зарплати, знесення пам’ятників та перейменування вулиць — це все гучна теорія, яка дає владі привід не звітувати про те, що вона має робити в першу чергу для свого народу», — упевнений Олександр Саєнко.