Олександр Саєнко: Влада взяла єдиний напрям – «викачати» якнайбільше грошей з кишень українців

14.09.2016
?????????????????????????????????????????????????????????

Діюча влада без натиску людей не здатна щось робити на користь країни. Вона взяла собі єдиний напрям — «викачати» якнайбільше грошей з кишень свого народу. У цьому переконаний депутат Роменської міської ради від Партії «Відродження» Олександр Саєнко.

«З 1 вересня у місті Ромни введений мораторій на підвищення цін на тарифи ЖКГ. Я розумію, що це рішення не має ніякої законної сили, але ми як депутати мали показати, що ми — з людьми. Ми платимо за тими ж тарифами, що й усі, користуємося тими ж послугами, якість яких з кожним роком усе гірша й гірша. Ціна ж завищена — і не всі депутати вже здатні «витягнути» такі тарифи.

Уряд з гордістю розповідає, що в минулому році 5 мільйонів сімей отримали дотацію. Але це говорить тільки про те, що третина населення неспроможна платити за комунальні послуги. Чим тут пишатися? Тут плакати треба…

Я зараз не дуже розумію наше суспільство. Усі багато говорять про суперечки в релігійних конфесіях, минулого року говорили за зміни в Конституції (мало хто її читав, але активно сперечалися), а ось за тарифи чомусь мовчать. У Вірменії, наприклад, тільки-но тарифи підняли – люди відразу вийшли на площу…

Чи перегляне влада сама тарифну політику? Я дуже сумніваюся, що будь-яка влада в нашій країні здатна без натиску народу щось переглянути. Якщо ви помітили, ще жодного разу жодна влада не переглянула чогось на користь людей. Її просто брали та змінювали.

Я думаю, що й цю владу змінять. Вона нічого не зробить. Уже всі побачили, що вона взяла єдиний напрям – «викачати» якнайбільше грошей з кишень українців», — упевнений Олександр Саєнко.

Нагадаємо, фракція «Відродження» у Сумській обласній раді ініціювала подання судового позову щодо перегляду тарифів на тепло та гарячу воду для жителів обласного центру, а також проведення перерахунку за минулий опалювальний період з метою повернення людям коштів за недогріті труби і воду.