Олександра Саєнка нагородили орденом за постійну допомогу учасникам АТО

11.12.2016
DSCN5165

«ГАЗ», який повністю вийшов із ладу після численних обстрілів, знову готовий працювати на території бойових дій. Поставили автівку на колеса співробітники «Роменського заводу продтоварів» за фінансового сприяння генерального директора, голови фракції «Відродження» у Роменській міськраді Олександра Саєнка.

Днями відбулася передача автомобіля представникам 15-го окремого мотопіхотного батальйону. Перед цим командир батальйону, підполковник Олександр Мордванюк завітав на сесію міськради і в присутності депутатів висловив вдячність Олександру Саєнку, нагородивши його орденом Архістратига Михаїла.

Ремонтні роботи тривали кілька місяців і обійшлися у близько 100 тисяч гривень. За словами Олександра Мордванюка, автівка використовувалася в зоні АТО з 2014 року. Служила здебільшого медикам – нею перевозили хворих. Побувала і в Луганській області, у Попасній, Сіверодонецьку, під Авдіївкою. Та вже через рік, переживши численні обстріли, вийшла з ладу: окрім того, що зіпсувалися агрегати (на ремонт у Ромни її буксирували), була повністю непридатною кабіна – вона просто згнила.

Командир батальйону зазначив: це далеко не перша допомога Олександра Саєнка військовим. «За рік, що ми знайомі, було зроблено багато: і принтер придбаний, і паливо, і запчастини. З якими б питаннями я не звертався, Олександр Іванович ніколи не відмовляв», — розповів Олександр Мордванюк.

Поки що машина перебуває у військовій частині. А вже в січні-лютому вирушить у зону АТО.

DSCN5177