Партія «Відродження» закликає українців підписати петицію для підвищення соцвиплат родинам із дітьми

03.09.2017
RU6_9694-1024x682

Партія «Відродження» звертається до сумчан та жителів області з проханням підтримати петицію на сайті Адміністрації Президента України. Вона стосується законопроекту № 6063-д, яким пропонують підвищити соціальні виплати родинам із дітьми. Про це повідомив голова фракції «Відродження» у Сумській облраді Олександр Будник.

Автором петиції є перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко. У ній, зокрема, президента просять визначити законопроект № 6063-д як невідкладний та забезпечити його позачерговий розгляд Верховною Радою України.

Нагадаємо, законопроектом № 6063-д пропонується збільшити розмір допомоги у зв’язку з народженням дитини. Сукупний розмір виплат на першу дитину становитиме 72 726 грн, на другу – 79 856 грн, на третю та кожну наступну дитину – 86 986 грн. Крім того пропонують підвищити виплати одиноким матерям, повернути безкоштовне харчування у школах та дитсадках, а також інші пільги, скасовані у 2014 році.

Партія «Відродження» веде боротьбу за прийняття цього законопроекту ще з лютого 2017 року. Однак зіштовхнулася з повним ігноруванням цієї законодавчої ініціативи з боку керівництва Верховної Ради.

«У парламенті народні депутати з групи «Партія «Відродження» використовували всі можливі методи боротьби. Однак керівництво ВР просто ігнорувало наші звернення та вимоги. Тому сьогодні залишається останній шанс. Ми звертаємося до Президента України з проханням визначити законопроект № 6063-д як невідкладний і розглянути його в парламенті восени. Законопроект отримав високу оцінку від Уповноваженого Президента України з прав дитини. Сьогодні він підписаний представниками всіх парламентських фракцій і депутатських груп. Це означає, що підтримка депутатського корпусу для його прийняття у нас є», – пояснив Олександр Будник.

Партія «Відродження» закликає сумчан та жителів області підписати петицію на підтримку законопроекту № 6063-д на сайті Адміністрації Президента. «Я звертаюсь до кожного з Вас і прошу не бути байдужими та підписати петицію. Тому що цим законопроектом ми даємо відповідь на те, яке майбутнє чекає наших дітей, а отже, і нашої нації. І ми сподіваємось, що президент нас почує», – закликав перший заступник голови партії «Відродження».

Для того, щоб підписати петицію, потрібно перейти за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/39494. Петиція на підтримку законопроекту № 6063-д на сайті Адміністрації Президента зареєстрована 29 серпня 2017 року та має назву «Забезпечити підвищення соціальних виплат сім’ям з дітьми та встановити соціальні гарантії дітям».

Більш детальну інформацію, а також інструкцію щодо того, як підписати петицію та як зареєструватися на сайті Адміністрації Президента, можна знайти на сайті партії «Відродження» http://vidrodzhennya.org.ua/…/zahystymo-materynstvo-i-dyty…/.

Доступна також відеоінструкція: https://www.youtube.com/watch?v=PViDVksQTQ4.

ааа