Представниця “Відродження” профінансувала участь спортсменів Сумщини у міжнародних змаганнях

26.09.2016
IMG_1926

Депутат Сумської районної ради від Партії «Відродження» Ірина Бояринова отримала подяку від батьків вихованців гуртка «Спортивна радіопеленгація», що діє на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Підтримка і матеріальна допомога в сумі 45 тисяч гривень, надана Іриною Володимирівною, дала можливість дітлахам Сумщини взяти участь у літньому чемпіонаті Європи з радіоспорту, який проходив у Осло (Норвегія).

У складі молодіжної національної збірної України виступали двоє представників Сумського району — Єгор Редька і Дмитро Денисенко. Незважаючи на складні природні умови, скалисту місцевість, загрозу травм і велику кількість учасників, юні представники Сумщини показали високі результати і повернулися додому з медалями командних змагань: Єгор Редька завоював срібло та бронзу, Дмитро Денисенко — срібло та бронзу серед юнаків до 14 років.

«Гурток «Спортивна радіопеленгація» виховує з наших дітей чемпіонів, які є гордістю Сумського району та всієї області. Але, на жаль, щоб брати участь у змаганнях України та Європи, потрібні чималі кошти, яких батьки сьогодні не мають.

Дуже приємно, що все ж таки знаходяться люди, небайдужі до проблем юних спортсменів, які розуміють користь популяризації здорового способу життя серед молоді. Це вселяє надію, що попереду у наших юних талантів — нові вершини та нові перемоги», — відзначають батьки.