Результат виборів в ОТГ на Сумщині: Довіра до партії «Відродження» зростає

09.11.2017
1

Результати виборів у об’єднаних тергромадах Сумщини довели, що довіра людей до представників партії «Відродження» зростає. На цьому наголосив голова Сумської обласної організації партії «Відродження» Юрій Чмирь під час ефіру на телеканалі СТС за участі першого заступника голови партії «Відродження» Володимира Пилипенка.

«Ми бачимо позитивну динаміку щодо підтримки партії «Відродження» жителями області. Доказ цьому – вибори в ОТГ, які відбулися 29 жовтня, — відзначив Юрій Чмирь. — Наприклад, взяти Охтирський район: якщо раніше тут представництво партії «Відродження» складало 18%, то після виборів, разом із депутатами, які пройшли до ОТГ, – уже 22%. Це результат тих справ, які ми зробили на Охтирщині. Люди це бачать, тому підтримують нас».

Така позитивна динаміка спостерігається не тільки в Сумській області, але й по Україні в цілому, повідомив Володимир Пилипенко.

«Ці вибори ми вважаємо одними з найкращих, які відбулися по місцевих громадах за останні 2 роки, адже більше 25% кандидатів від партії «Відродження» стали депутатами тергромад. Це свідчить про те, що партія набирає обертів, що люди довіряють нам, адже ми робимо ставку не на кількість, а перш за все на якість наших представників», — наголосив Володимир Пилипенко.

2

 

3

4

5

6

7