У Ромнах за сприяння депутата “Відродження” прокладуть нову каналізацію

19.08.2016
DSCN3264

У дворі по вулиці Соборна, 34, що в місті Ромни, за сприяння депутата Сумської облради від Партії «Відродження» Дмитра Кірюхіна з’явиться нова каналізація.

З таким проханням до народного обранця зверталися мешканці будинку. Вони скаржилися, що стара каналізація завдає їм великого клопоту: усі нечистоти з будівлі осідають у підвалі, від чого в домівках роменчан — постійна пліснява, сирість та грибок.

Станом на сьогодні питання зрушено з місця і у новий рік жителі Соборної, 34 мають перейти з новою каналізацією.

«Ми постійно клопотали з цього приводу перед міською владою, адже питання дуже серйозне. І ми вже маємо результат.

На сьогодні на будівництво нової каналізації з Державного фонду регіонального розвитку виділено 2,4 мільйони гривень, місто ж дає 240 тисяч. У вересні планується проведення тендера. Займатимуться каналізацією або сумські, або київські спеціалісти, бо процедура дуже складна: для прокладання труби потрібно робити прокол ґрунту під дорогою, а в Ромнах фахівців, які б погодилися взятися за це, немає.

Але вже у цьому році проблема з каналізацією, яку, здавалося, ніколи не вирішити, має бути розв’язана», — повідомив Дмитро Кірюхін на зустрічі з мешканцями будинку по вул. Соборній, 34.

Нагадаємо, нещодавно у дворі цього ж будинку з’явився довгоочікуваний сміттєвий майданчик — теж за сприяння Дмитра Кірюхіна.