В’ячеслав Бершов: Через байдужість влади Сумщина швидкими темпами втрачає промисловість

11.08.2016
????????????????????????????????????

Через те, що влада Сумщини закриває очі на проблеми підприємств, які перебувають на межі банкрутства, область швидкими темпами втрачає свою промисловість. Про це відзначив депутат Сумської обласної ради від Партії «Відродження» В’ячеслав Бершов.

«122 підприємства, які працюють на території нашої області, перебувають сьогодні у стадії банкрутства. З них 14 – державних, серед яких найбільші – ПАТ «Сумихімпром» (з боргом у майже 1,5 млрд грн), ВАТ «Центролит» і ВАТ «АК «Свема»».

Окрім зобов’язань перед державою, ці виробництва мають великі борги перед своїми працівниками. Лише ВАТ «SELMI» винен сумчанам майже 25 млн грн. І те, коли людям виплатять зарплати, та чи виплатять взагалі, – невідомо.

Долю підприємств-боржників уже вирішують в судах. Влада ж при цьому закриває очі на їхні проблеми і не втручається у ці процеси. Через те деякі підприємства вже зникли з карти Сумщини, а деякі – на межі зникнення.

З такою тенденцією виникає великий сумнів, чи залишиться взагалі промисловість у Сумській області», — наголосив В’ячеслав Бершов.