В’ячеслав Бершов: Система формування субсидій і тарифів ЖКГ в Україні – це величезна афера влади

29.08.2016
88

Низка нерозумних рішень влади в системі формування субсидій і тарифів на комунальні послуги вже почала призводити до жахливих наслідків: у людей забирають квартири за комунальні борги. На цьому наголошує депутат Сумської обласної ради від Партії «Відродження» В’ячеслав Бершов.

«Ми бачимо перші результати недолугої тарифної політики в Україні. Через кілька етапів підняття цін на послуги ЖКГ люди, які отримують старі зарплати, звісно, стали накопичувати квартирні борги. У свою чергу комунальники, діючи згідно з законом, прописаним тією ж владою, масово подають позови до суду, аби таким чином скоротити свої збитки.

Як результат — в Україні почалася хвиля продажу арештованого житла: вона стартувала у Луцьку, де за борги вже продали першу квартиру. І ця хвиля має всі шанси добратися до Сумщини, адже з початку року населення області сплатило за житло та комунальні послуги лише 40% від суми нарахованих платежів.

Діюча влада створила всі умови (наголошую – законні) для того, щоб до зими залишити свій народ навіть без головного — власних домівок. Тепер усі переконалися, що всі ці системи формування тарифів, субсидій — це лише величезна афера, завдяки якій київські посадовці дограбовують і так пограбований народ», — упевнений В’ячеслав Бершов.