В’ячеслав Бершов: З таким бюджетом розвитку Суми можуть бути кращими у рейтингу комфортності

14.11.2016
За ініціативи В’ячеслава Бершова на Білопільщині проводять реконструкцію водомереж

Депутат фракції «Відродження» у Сумській обласній раді В’ячеслав Бершов упевнений, що з таким бюджетом розвитку, який сьогодні мають Суми, немає особливих перешкод, аби підняти місто на вищі сходинки всеукраїнського рейтингу комфортності.

«Те, що Суми посіли останній рядок у рейтингу комфортних міст України, який провів журнал “Фокус”, мене не здивувало. Будучи у відрядженнях, я бачу разючі відмінності нашого міста від інших у рівні благоустрою та зручності.

Місцевій владі й тим політичним силам, яких рік тому обрали сумчани, ще немало потрібно «потіти», щоб зайняти хоча б середні позиції рейтингів.

Але, я впевнений, це абсолютно реально, враховуючи, які сьогодні можливості є в бюджеті розвитку Сум. Адже за 5 років він виріс з 30 млн грн до майже 500», — наголосив В’ячеслав Бершов.

Відзначимо, що до трійки найкомфортніших міст України потрапили Львів, Київ та Хмельницький. Суми займають останнє, 22 місце.

Автори дослідження під час оцінки комфортності міст враховували низку факторів: стан економіки регіону, його екологію, безпеку, розвиненість інфраструктури, громадську думку. Крім того, рівень заробітної плати, вартість споживчого кошика, середню ціну житла економ-класу, показники злочинності та забруднення повітря.

15036403_1819327525015422_8220197147243140797_n