Вітаємо з Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва і Днем захисника України!

14.10.2016
image-0-02-05-43457bf23b9dea0c8e843ab661e13e7c1cd27fe148dbbe2117762f86571b4aed-V

Шановні жителі Сумщини, мужні захисники держави!

Щиро вітаю вас із Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва і Днем захисника України.

Покрова – це світле осіннє свято. 14 жовтня ми, українці, насамперед  дякуємо Богоматері за її милість, за безмежну турботу й довготерпеливу любов. Діва Марія очищає наші душі, вселяє надію та віру, оберігає від життєвих негараздів. «Народ, який знаходиться під Омофором Божої Матері, — нездоланний», — послання, яке лишили нащадкам козаки, істина, без якої не можливо вистояти українцям зараз.

Символічно, що Покрова співпадає з шануванням мужності та героїзму захисників нашої суверенної держави. Українські воїни – це гідне продовження козацького начала: нескореної сили духу, мудрості та хоробрості, яку наші оборонці проявляють у буремний час, період випробувань та протистоянь.

Служіння Батьківщині стало орієнтиром цінностей для молодого покоління. Гордий тим, що п’ять років тому Сумщині вдалося встановити історичну справедливість ­– відновити Кадетський корпус ім. І. Г. Харитоненка, повернути вікові традиції військово-патріотичного виховання юнаків. Пишаюся нашими кадетами! Знаю, це справжні чоловіки, опора держави, які шанують батьків, люблять Україну. Спокій рідних та близьких – в їхніх надійних, поки що юних, але вже сильних руках.

Будемо вірити і сподіватися, що на хоробре підростаюче покоління чекає мирне та заможне майбутнє. Як і колись, з Божою допомогою, Сумщина зможе стратегічно й динамічно розвиватися.

Від душі зичу, щоб кожну родину Сумщини й надалі оберігала Пресвята Марія. Нехай міцніє здоров’я наших захисників, а в серцях — панує любов.

Злагоди, взаєморозуміння та мирного неба!

З повагою

голова Сумської обласної організації Партії «Відродження»