Юрій Чмирь: «Розвивати економіку і вірити у краще!»

31.12.2018
IMG_6135_1

Завершується 2018-й – насичений і напружений. Традиційно за святковим столом у колі рідних та друзів ми підбиваємо підсумки року, що минає, згадуємо успіхи й невдачі, будуємо плани на рік наступний.

Для кожного з нас, рідної Сумщини та України, 2018-й приніс безліч випробувань. Він позначився роком шаленої фінансової залежності нашої держави від західних кредиторів. В обмін на чергову позику від МВФ населення та промисловість України отримали стрімке підвищення ціни на газ. Кабінет Міністрів не зміг розробити чітку політику захисту економіки. Як наслідок — підприємства швидко втратили свою конкурентоздатність і були змушені скорочувати виробництва та підвищувати вартість продукції. Українці втратили робочі місця, отримали нові ціни на товари та послуги і лишилися сам на сам із захмарними тарифами.

Люди не житимуть заможно, економіка не буде розвиватися, якщо країна продовжить стояти з протягнутою рукою, проїдаючи отримані кошти. На даний час потрібний реальний план дій щодо розвитку економічного потенціалу нашої держави.

Весною 2018-го політична партія «Відродження» спільно з Українським союзом промисловців та підприємців розробили законопроект про підтримку вітчизняної промисловості. Обговорення проходило в рамках впровадження економічної програми партії «Відродження» – «Власний шлях України», спрямованої на досягнення економічного зростання в державі на рівні 7-8% у рік. Наша політична сила організувала відкритий діалог, врахувала побажання малого, середнього та великого бізнесу й запропонувала реальний механізм вирішення складної економічної ситуації. Сподіваюся, політичні амбіції нарешті будуть відкинуті, Уряд прийме пропозиції промисловців, і Україна отримає реальний приріст ВВП.

Хочеться навести свій приклад робочого візиту на підприємство в м. Ліндау (Німеччина). Європейська країна демонструє зразковий приклад підтримки власного виробника та розвитку промисловості. Наша делегація на власні очі переконалася, наскільки потужною є підтримка власних виробників у європейських державах. Переконаний, на сьогодні така ж підтримка має бути й в Україні. Приємно зауважити – нам вдалося досягнути попередніх домовленостей щодо залучення інвестицій в українську економіку, а саме — інвестування німецької сторони в промислове обладнання, яке буде працювати на підприємствах Сумщини.

Вірю!! Економіка нашої держави, майбутнє України буде залежати від українських робочих рук, а не від Міжнародного валютного фонду. Давайте керуватися національними інтересами, думати про нові робочі місця і дбати про достаток українського народу, а не посилювати фінансову залежність держави.

Сподіваюся, що наступний, 2019-й рік, нарешті стане часом соціально-економічних змін, вдалої інвестиційної політики та початком здійснення мрій і сподівань мільйонів українців, котрі хочуть жити у рідній країні.

Бажаю всім і кожному достатку, впевненості у завтрашньому дні, віри у власні сили! Нехай зимові свята пам’ятаються добрими справами, гарними новинами і теплими зустрічами.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою

голова Сумської обласної організації Партії «Відродження»                                                                                  

Юрій Чмирь