Юрій Чмирь залучає голландський досвід у переробну галузь Сумщини

09.11.2016
foto

На запрошення європейської сторони екс-губернатор, голова Сумської обласної організації Партії «Відродження» Юрій Чмирь здійснив робочий візит до Голландії. Він ознайомився з виробничими потужностями високотехнологічного підприємства, яке спеціалізується на глибокій переробці аграрної продукції.

«Будемо говорити відверто: нам потрібен європейський досвід, адже в Європі є приклади використання технологій, яких ще немає в Україні. Зокрема це стосується переробної промисловості агропромислового комплексу.

Вважаю своїм обов’язком залучити в переробну галузь Сумщини хоча б частину практик провідних світових агрохолдингів. Досить бути сировинним придатком! Переконаний, ми спроможні вдома виготовляти конкурентний товар, виробництво якого забезпечуватиме жителів Сумщини достойними робочими місцями», — наголошує Юрій Чмирь.

За словами політика, у масштабах держави випуск експортно-орієнтованої продукції переробної галузі АПК — це шанс розвивати національну економіку, працювати за бажаним принципом «не брати позики, а заробляти».