Юрій Меєрович став на захист інтересів бюджетоутворюючого підприємства міста Охтирка

23.12.2016
dsc-0755 - копия

Депутати Сумської обласної ради підтримали запит представника фракції «Відродження» Юрія Меєровича, який прагне відстояти інтереси працівників Охтирського управління бурових робіт та не допустити погіршення соціально-економічного стану регіону.

Мова йде про ситуацію, що склалася навколо ідеї створення єдиного управління бурових робіт (УБР) на основі трьох, які наразі входять до структури ПАТ «Укрнафта»: Охтирського (Сумська область), Прилуцького (Чернігівська область) і Прикарпатського (Івано-Франківська область).

На переконання охтирчан, у тому числі Юрія Меєровича, УБР доцільно утворити саме на базі Охтирки. Перш за все через те, що більшість родовищ і площ, на яких здійснює діяльність «Укрнафта», географічно найближчі до Охтирського УБР, і це суттєво зменшить витрати на виробництво.

«Ситуація з Охтирським УБР має негативні соціально-економічні наслідки для міста, адже бюджет Охтирки значною мірою формується за рахунок результатів виробничої діяльності підприємств нафтовидобувної галузі.

Охтирське УБР посідає 2 місце в рейтингу сплати податку на доходи до міського бюджету. А обсяги виробництва вже скоротилися. Крім того, припинення в Охтирському УБР робіт по спорудженню розвідувальних та експлуатаційних свердловин реально загрожує зупинкою провідного підприємства НГВУ «Охтирканафтогаз», на якому працюють більше 3 тисяч осіб», – наголошує Юрій Меєрович.

Депутат направив відповідне звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, Кабміну, керівників «Укрнафти» й «Нафтогазу України», а також представників обласної влади. Він вимагає негайно вирішити питання відновлення стабільної роботи підприємств нафтогазовидобувного комплексу держави, зокрема Охтирського УБР та НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта». У своєму запиті Юрій Меєрович також детально обґрунтовує доцільність створення Управління бурових робіт ПАТ «Укрнафта» на базі Охтирського УБР. Текст запиту додаємо:

запит 1 001 (1)запит2 001запит3 001запит4 001