Юрій Меєрович взяв участь у зустрічі-вшануванні, присвяченій Дню ветерана і Дню вчителя

05.10.2016
DSC05103

Депутат Сумської обласної ради від Партії “Відродження” Юрій Меєрович взяв участь у зустрічі-вшануванні, присвяченій Дню ветерана і Дню вчителя, яка днями пройшла в селі Грунь Охтирського району.

Територіальний центр зібрав ветеранів освітянської ниви з усіх сіл новоствореної Грунської громади. Для них підготували тематичну програму і святковий стіл, солодку частину якого забезпечив Юрій Меєрович.

«Вечір об’єднав учителів, вихователів, майстрів виробничої справи Грунського МНВК, які своєю багаторічною працею, щедрістю душі та мудрістю заслужили вдячність і повагу земляків.

Це був для них гарний привід зібратися великою освітянською родиною, поспівати разом за святковим столом, згадати юність і створити гарний настрій одне для одного. А для нас було приємно вкотре побути з шанованими педагогами у теплому колі, подякувати їм за самовіддану роботу і побажати здоров’я й довгих років життя», — поділився враженнями депутат «Відродження».

Того ж дня Юрій Меєрович завітав до КУ СОР «Охтирський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів», Грунського та Чернеччинського відділень стаціонарного догляду, де поцікавився проблемами мешканців закладу, привітав їх з Міжнародним Днем громадян похилого віку і вручив солодощі.

IMG_1108