За сприяння Дмитра Кірюхіна почали проводити каналізацію на центральній вулиці Ромнів

09.12.2016
?????????????????????????????????????????????????????????

У місті Ромни почалися роботи з підключення будинків по вулиці Соборна до центральної міської каналізації. Нагадаємо, цьому посприяв депутат Сумської облради від Партії «Відродження» Дмитро Кірюхін.

Як ми вже повідомляли, мешканці вул. Соборної, 34 зверталися до народного обранця з проблемою старої каналізації, через яку всі нечистоти з будівлі осідають у підвалі. У домівках роменчан — постійна пліснява, сирість та грибок. «Труємо себе і своїх дітей. Адже брудні стоки несуть у собі загрозу гепатиту С, хвороби Боткіна та різних інфекцій», — розповідають жителі Соборної. Течуть стоки й у двір, руйнуючи асфальтове покриття, а звідти – на проїжджу частину.

З питанням підключення будинків до центральної міської каналізації роменчани довгий час оббивали пороги можновладців. Але за таку серйозну справу, говорять, ніхто не хотів братися.

«Станом на сьогодні питання зрушено з місця. Ми постійно клопотали з цього приводу перед міською владою і вже маємо результат. Для каналізування центральної вулиці виділили кошти з Державного фонду регіонального розвитку. Договір підряду укладений, на матеріали гроші вже перераховані. Тож у новому році жителі Соборної позбудуться 40-річної проблеми», — повідомив Дмитро Кірюхін.